2
Shares
Pinterest Google+

I oto jest. Oto przychodzi wiosna nie tylko na sportowo. UWIELBIAM TEN CZAS! Pierwsze prawdziwie promienie słońca, po długich miesiącach bezdusznej szarości, kiedy baterie wskazywały niski poziom naładowania, wyświetlając czerwony alert braku sensu. Budzi się nowe życie, w duszy zaczyna grać zapomniana muzyka, wszystko się zieleni. Zamykasz oczy i kierujesz je w niebo, słońce ogrzewa twoją twarz. Wszystko co było ucieka w zapomnieniu, znikają łzy, znikają troski i znów pojawia się uśmiech. Jest nadzieja. Ta głęboka, gorąca na lepsze dziś, lepsze jutro, lepszą przyszłość. Ciepły wiatr osusza łzy, podnosisz się z kolan, prostujesz i znów zaczynasz biec we właściwym kierunku. Życie to przecież nie tylko upadki, to bardziej wzloty, które piszą Twoją opowieść. 

Czy to już na pewno wiosna? Powiedzcie, że tak, bo ile może trwać zima? Mam wrażenie, że w tym roku luty trwał jakoś dłużej. No przynajmniej trzykrotnie. Siedzisz i czytasz, wieczorami chodzisz na siłownie, a dźwięk kropel deszczu budzi cię każdego poranka. I tak to trwa całą godzinę, jesień, zimę i w końcu przestajesz mówić o czymkolwiek, z kimkolwiek wyczekując tylko wiosny. I w końcu jest! No DZIEŃ DOBRY! Nareszcie! TĘSKNIŁEM! Wychodzisz niepewnie stawiając pierwsze kroki, zrzucasz z siebie szarość i znów przestajesz się wstydzić tego co sprawia ci radość. 

Wiosna W Pozytywnych Kolorach

Satysfakcja to zadowolenie z każdego dnia, bezchmurne niebo w południe i słowo „zakupy” o poranku. Wtedy słońce grzeje jakoś bardziej. Tak nie wiele trzeba, żeby akumulatory zaczęły się ładować i napędzały ten cały mechanizm ludzkich namiętności. Na ulicach, chodnikach wypłynęli ludzie w pastelowych, pozytywnych kolorach. Gdzieś znika popielatość i bezbarwność, a na ustach pojawia się uśmiech. Więcej ciała, więcej ciepła i kobiety wyglądają jakoś piękniej. Masz ochotę ZMIENIĆ WSZYSTKO. Ubrać się lekko, delikatnie w barwach które oddadzą twój nastrój. Szukasz zmian!! Na wystawach przeceny, oferty na GROUPON  i BIERZESZ TO! Nowe buty, nowy styl, nowy początek, nowy balans. I to, co jest najpiękniejsze! Wiosna nie zna różnic wieku. Każdy jest młody, każdy jest radosny. Rok w rok cieszę się z niej tak samo i bez znaczenia jest, że to już było, to już znam. Wchłaniam ten zapach powietrza, życia i nowych butów głęboko w płuca wraz z zapachem nowych możliwości. W sercu pulsuje to poczucie nieśmiertelności. W końcu zawsze czułem się Bogiem. 

Nie Musisz Wierzyć w Cuda

Nie warto, mówić nie dzisiaj. Nie warto, zostawiać wszystkiego na tę specjalną chwilę i nie warto wierzyć w cuda. Tak samo jak nie warto kłaść się trzeźwym i budzić samemu. I kiedy poranne słońce znów ogrzewa zaspane oczy zdajesz sobie sprawę, że wszystko co warto, to wierzyć w siebie i korzystać z każdego dnia. Że nie jesteś tym gościem, który nie chce niczego. Bo jeśli nie chcesz niczego, to niczego nie masz. Porywa cię prąd, zostajesz zmyty, a potem leżysz zasypany pod śniegiem w cieniu. I kiedy wiosną śnieg stopnieje, nikt nie pamięta, gdzie zamarzłeś i zostałeś pogrzebany, i nie ma cię już nigdzie. Dlatego robisz to czego pragniesz, wykorzystujesz okazje i jesteś odważny, bo odważny nie idzie z tłumem tylko przebija bariery, szuka nowych dróg i MYŚLI samemu. Wiosna jak zawsze zmienia przemyślenia. 

Dziś znów wkładam nowe buty, zakładam na siebie kolory i rysuję najbardziej zajebisty uśmiech, jaki zdołam z siebie wydobyć. Wiosną jakoś nie chcę być logiczny ani tym bardziej rozsądny. Nie znoszę tego. Wzywa mnie wolność, chce cieszyć się życiem. Chcę coś robić, a nie przesiadywać w kawiarni, biurze, przed telewizorem i przez cały dzień przepuszczać słońce i czas między palcami. Zamiast tego chcę zmieniać, tworzyć i popełniać błędy z pełnym nagromadzonym we mnie entuzjazmem. Tak po prostu. 

 

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Szyte, Klejone, Zgrzewane Termicznie – Jak Wybrać Piłkę Do Piłki Nożnej?

Next post

Siłowanie Na Rękę - Jak Wygrywać Barowe Potyczki?

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *