1
Shares
Pinterest Google+

Tak wiem, że zapowiadali falę upałów, a lato wcale się jeszcze nie skończyło, ale powoli trzeba już planować kolejne miesiące treningów. Kupić latarkę na czoło, dobrą czapkę, rękawiczki na mroźne poranki i oczywiście lekką kurtkę chroniącą przed chłodem, wilgocią i wiatrem. 

Za oknami wciąż słonecznie i gorąco, ale przezorny i zmyślny sportowiec już powinien przygotowywać sprzęt na jesienne chłody. Zadbać o cieplejszą odzież, najlepiej też wodoodporną, termiczną czapkę i latarkę czołówkę. W sklepach Lidl od dzisiaj można kupić kurtki softshell dla całej rodziny. Właściwie można je uznać za idealne na piesze wycieczki, ale i dla biegaczy mogą być dobrym rozwiązaniem. Głównie dlatego, że są uszyte z materiału odprowadzającego wilgoć na zewnątrz, chroniącego nas przed przepoceniem. Są też wiatro- i wodoodporne. Kurtka dobrze dopasowana, a wewnętrzna strona podszyta jest delikatnym polarem.kurtka softshell z lidla

Jakościowo to średnia półka sportowej odzieży, jednak biorąc pod uwagę cenę, trudno się długo zastanawiać i wzbraniać przed jej zakupem. Zresztą, myślę, że każdy z biegaczy ma jakąś część lidlowskiej garderoby i wie, że nie można narzekać. Od  wewnętrznej strony mamy dwie duże kieszenie z siateczki. Nie są zapinane.

odzież z lidla

Po bokach dwie obszerne kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny i gumki umożliwiające dopasowanie dolnego ściągacza. Na rękawach ściągacze, chroniące przed dostawaniem się chłodnego powietrza.

softshell kurtka

Na lewej piersi, kieszeń zapinana na zamek. Zmieści się w niej telefon wielkości Galaxy S5.

kurtka softshellowa

Po zapięciu kurtki, zamek chowa się w kieszonce chroniącej skórę przed przycięciem.

kurtka softshell z lidla

Kurtka jest lekka i przyjemnie się ją nosi. Oczywiście na prawdziwy test przyjdzie czas w późniejszym czasie. Myślę, że najlepsza będzie na piesze wędrówki i wycieczki górskie, a dla biegaczy sprawdzi się jako okrycie w czasie rozgrzewki i zaraz po biegu, w czasie rozciągania, kiedy ciało szybko będzie się wychładzać.

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Czasami trzeba zrobić sobie przerwę

Next post

Trening Triathlonowy - Kilka Zasad Dobrych Przygotowań

1 Comment

  1. szpinakowefit
    28 sierpnia 2015 at 09:36 — Odpowiedz

    mam kurteczkę z zeszłego roku, sprawuje się bomba 😉

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *