0
Shares
Pinterest Google+

Myślałeś, żeby wziąć udział w jednym z najtrudniejszych biegów z przeszkodami w Polsce? Zmierzyć się z błotem, ogniem, wodą i wysokością? Poznać swoje słabości i skopać im tyłek? Remington zaprasza do akcji Niezniszczalni i obiecuje ostry wycisk.

We wpisie trzy ważne informacje. Po pierwsze Remington i akcja dzięki której możecie wstąpić do drużyny Niezniszczalnych, zdobyć pakiet treningów i wpisowe do zawodów Runmagedon. Po drugie dowiecie się gdzie można trenować i jak wygląda sam trening. I po trzecie możecie już teraz wygrać pakiet 3 treningów w Boot Camp w wyznaczonych miastach, a szczegóły o tym na końcu.boot camp remington niezniszczalni

Remington i Niezniszczalni

Marka Remington postanowiła stworzyć drużynę składającą się z ludzi Niezniszczalnych, ludzi, którzy chociaż nie są herosami, to potrafią ujarzmiać swoje słabości, poskramiać lenistwo i zwyciężać głową opór swojego ciała. Akcja, która dzięki temu powstała, wyłoniła z tłumów chętnych, waleczną pięćdziesiątkę, która zostanie przygotowana do wzięcia udziału w jednym z najtrudniejszych, a na pewno najbardziej rozbudzającym wyobraźnię biegu w Polsce, czyli Runmagedon w Warszawie. Wybrani zawodnicy są kierowani na treningi Crossfit i outdoorowe, gdzie pod okiem specjalistów, są przygotowywani do startu. Na stronie www.remington.niezniszczalni.org można sprawdzić w jaki sposób są przygotowywani do zawodów, a także możemy znaleźć wiele ciekawych porad treningowych. Ciekawą możliwością jaką strona oferuje, jest rywalizacja z innymi maniakami sportu. Współzawodnictwo online i podejmowanie się wyzwań, w których możemy zdetronizować obecnego lidera, jest całkiem wciągającą alternatywą dla codziennego treningu.  boot camp remington niezniszczalni

Relacja z treningu

Pierwszy trening musiałem sprawdzić na sobie. W malowniczych okolicznościach przyrody w parku Wilsona w Poznaniu spotkała się grupka ludzi i wbiła flagę Boot Camp w trawiaste podłoże. Trening wcale nie zaczął się spokojnie, i chociaż na początku była to tylko rozgrzewka, to i tak tętno wskoczyło na właściwy poziom. Obowiązkowy rozruch stawów i mięśni był preludium do świetnej zabawy. Może słowo zabawa wydawać się nieodpowiednim połączeniem ze słowem w określeniu treningu, ale czy można nazwać inaczej spotkanie kilku ludzi uwielbiających aktywność? To była tylko godzina, a jednak intensywnością sprawiła, że na drugi dzień czułem zakwasy na nogach. Dla mnie to było dziwne, w końcu trenuję, dużo biegam, jeżdżę na rowerze i chodzę na siłownię, a po godzinie treningu z nieco innym typem ćwiczeń, po dwóch dniach nie mogę podnieść się z krzesła bo tyłek i uda mnie bolą. Zadanie treningów jest jedno – przygotować ciało do wzmożonego wysiłku zarówno siłowego, wytrzymałościowego jak i kondycyjnego. Do tego poprzez wprowadzanie gier zespołowych pokazuje jak ważna będzie współpracą podczas zawodów biegowych z torem przeszkód. Jednak jest to przede wszystkim doskonałą formą spędzenia aktywnie wolnego czasu.

Szczerze zachęcam do treningu w grupie i poszukiwania wyzwań dla siebie na stronie www.niezniszczalni.org

Konkurs

Nagrody: 3 x pakiety 3 treningów w grupach Boot Camp

Gdzie: Warszawa, Toruń, Wrocław, Radom, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Wejherowo, Otwock, Łódź, Lublin, Kraków, Katowice, Jaworzno.

Zasady: Wystarczy, że w komentarzu pod postem, na Facebooku przy linku do wpisu, lub mailem na adres kontakt@apetytnasport.pl napiszesz, pokażesz, co Ciebie motywuje do treningów i zdrowego trybu życia. To może być cytat, motto, wiersz, zdjęcie lub Twoja własna historia. 

Na końcu miła Pani z Niezniszczalnych do wylosowanych osób wyśle zaproszenia na treningi. 

boot1 boot2 boot3

 

boot camp remington niezniszczalni

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Ostre i słodkie papryczki faszerowane

Next post

Jak będzie wyglądał sportowiec przyszłości?

3 komentarze

  1. SlimSizeMe
    28 kwietnia 2015 at 16:20 — Odpowiedz

    Boot Camp zachwycam się od dłuższego czasu. Może kiedyś się ośmielę i spróbuję takiego treningu 😉

  2. JJ
    30 kwietnia 2015 at 11:27 — Odpowiedz

    To musi być hardcore 🙂

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *