2
Shares
Pinterest Google+

Nie, żebym miał czas grać w gry, ale czasem stoję na zamkniętym przejeździe, co w Polsce oznacza niekiedy wielominutowe przeglądanie podsufitki w samochodzie. Czasami też się kąpię, a wtedy lubię poleżeć w wodzie gorącej i jakoś tak muszę coś z rękoma zrobić. 

Według mnie najlepsze sportowe gry na androida, chociaż na ciekawsze mogłem nie mieć okazji trafić. Każda z nich jest darmowa i łączy ze sobą zręczność, strategię i w pewnym sensie ekonomię poprzez generowanie pieniędzy i przeznaczanie ich na odpowiednie elementy wyposażenia. Są to gry, które można odpalić na chwilę, albo na dłużej i zawsze dadzą odpowiednią porcję czasopochłaniacza. 

Real Boxing

real boxing gra na androida

Polacy rąbią naprawdę dobre gry. Jedna z lepszych w jakie grałem na androidzie, to Real Boxing. Wygląda pięknie, a sposób sterowania zawodnikiem jest naprawdę intuicyjny. Wymaga nieco wprawy, ale wszystko poukładane jest z sensem. Kariera pozwala walczyć w kilku coraz trudniejszych ligach. Pierwsze miejsce w klasyfikacji daje sporo gotówki, dlatego warto taką ligę ukończyć kilkukrotnie, wytrenować zawodnika i dopiero przeskoczyć na wyższy poziom. Czas gry offline jest nieco za krótki, ale można też walczyć online, i to stanowi dużo trudniejsze wyzwanie.

Race Team Manager

race team manager gra na androida

Kolejna bardzo wciągająca gra na androida. To nie są typowe wyścigi. Do akcji wkraczamy tylko w niektórych momentach, żeby wykonać odpowiedni manewr blokowania, albo wyprzedzania. Wymaga odpowiedniego refleksu i timingu. Różne klasy samochodów, które można tuningować. Do tego rozbudowa bazy szkoleniowej, trenowanie kierowców i mechaników. Jak zwykle zamiast inwestowania własnej kasy w lepszy sprzęt, lepiej jest przejść każdy cykl zawodów kilkukrotnie i zgarniać główną nagrodę, dzięki czemu można udoskonalać samochody. Wygrywanie daje sporo satysfakcji.

Blood & Glory

blood and glory gra na androida

Może nieco krwawe i brutalne, ale przecież był taki czas, kiedy gladiatorzy byli cenionymi gwiazdorami sportu. Najpierw właściwa kombinacja uników, później atak pojedynczy lub combo. Bardzo dobra pozycja wśród gier na androida. Kilka coraz bardziej wymagających lig w których wygrana gwarantuje kasę na rozwój postaci i zakup lepszej broni i pancerza. Najważniejszy jest refleks i dobre operowanie paluchami po dotykowym ekranie. 

Fast & Furious Legacy

fast and fury gry na androida

Jeśli wyścigi, to musza być szybcy i wściekli. Ucieczki przed policja, wyścigi uliczne i doprowadzanie przeciwników do wypadku. Całkiem niezła grafika jak na androida i fajne sterowanie. DO tego możliwość tuningowania fury. Dobrze się gra, ale długo się ładuje.

UFC na Androida

ufc najlepsze gry na androida

Trochę schematyczna i trochę słaba grafika, ale mimo wszystko wciąga. No i oczywiście, to jest UFC. Pokonywanie kolejnych przeciwników na początku jest wyjątkowo łatwe. Kilka naduszeń, odpowiedni moment ataków i wciskanie wyskakującej karty z super ciosem. Czasami obalenie i zakończenie wszystkiego w parterze. Dobra gra na androida, dająca możliwość rozwoju postaci, jak i zakup kolejnych zawodników do swojego teamu. UFC na androida jest świetną pozycja dla każdego gracza lubiącego walki MMA. Na wyższe poziomy warto wchodzić po osiągnięciu trzech gwiazdek na obecnym, tak żeby dostać największą zapłatę za walkę.

Touchgrind BMX

touchgrind gry na androida

No dobra. Trochę popierdułka, ale można się lekko wkręcić w próby wykonywania różnych ewolucji i ustaniu na kołach po wszystkim. Rowerem steruje się dwoma palcami – kierownica i siodełko. DO odblokowani kilka lokacji na świecie. 

Hit Tenis 3D

hit tenis 3d gry na androida

Taka tam sobie gierka w której rakietą do tenisa jest palec. Pokonywanie kolejnych zawodników, zdobywanie kasy na lepsze super odbicia i awans w levelu. Do tego kilka różnych scenerii do gry. Właściwie wizualnie niczym się nie wyróżnia, jest wręcz przeciętna, ale gra się dobrze siedząc na twardym krześle lekarskiej poczekalni. Chwilami nawet przestajesz myśleć o wqrwie na NFZ i te inne gangi.

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Ironman Triathlon, bo marzenia muszą być wielkie

Next post

Uchwyty do pompek - trening w domu

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *