2
Shares
Pinterest Google+

Jest taka puszcza na skraju dżungli…inna niż wszystkie. Jest taki bieg pośrodku puszczy…inny niż wszystkie.

Mam dla was pakiet startowy na wyjątkowy bieg, który odbędzie się na niesamowitych terenach Puszczy Kampinoskiej. Ukończyć maraton w tak fantastycznych okolicznościach przyrody, to czysta przyjemność. Konkurs jest bardzo prosty, właściwie niewymagający.

Wystarczy polubić profil sponsora biegu firmy Merrell Facebook , polubić ten post na fejsbuku i wpisać w komentarzu szacowany czas ukończenia przez Ciebie biegu (nie ma wpływu na losowanie. Dzięki temu będę mógł zrobić losowanie) Wynik podam 24.09.15. Sam również zamelduję się na lini startu. Mety zapewne też.

17 października odbędzie się czwarta edycja biegu trailowego na dystansie 21 i 42 kilometrów w Puszczy Kampinoskiej. Organizatorem zawodów jest Klub Sportowy Ekobiegi, a głównym sponsorem marka Merrell. Maraton Kampinoski to impreza szczególna. Miękkie, naturalne podłoże, wspaniała atmosfera i bliski kontakt z naturą, sprawiają, że biegacze chętnie biorą udział w tym wydarzeniu. Trasa jest wymagająca, a warunki uzależnione od pogody. Mimo, iż nie jest to rajd na orientację to zawodnicy muszą zwracać uwagę na oznakowania szlaków, zwłaszcza na rozdrożach. Celem imprezy jest propagowanie biegania oraz promocja Kampinoskiego Parku Narodowego, jego walorów turystycznych i sportowych.

Zapisy na Maraton Kampinoski już się rozpoczęły. W biegu obowiązuje limit 500 osób (100 na dystansie 42 km i 400 na dystansie 21 km). Zatem warto pospieszyć się z rejestracją. Chcąc wystartować należy zapoznać się z regulaminem biegu jak i Kampinoskiego Parku Narodowego oraz zarejestrować na stronie: Maraton Kampinoski Każdy uczestnik otrzyma pakiet, w którego skład wchodzi m.in.: numer startowy, 4 agrafki, kupon żywieniowy (do wykorzystania po biegu), schemat trasy.

Maraton wystartuje o godz. 9, półmaraton o 11. Start i meta są umiejscowione w Dziekanowie Leśnym. Na zwycięzców będą czekać nagrody ufundowane m.in. przez markę Merrell. Zakończenie zawodów przewidziane jest na godzinę 15.30.Więcej informacji o biegu można znaleźć na dedykowanej stronie: www.maratonkampinoski.pl

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Zakwasy - Jak uniknąć i pozbyć się potreningowych bóli mięśni

Next post

Ból, który dziś czujesz - Motywacja

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *