Nazywam się Piotr Krzymiński, jestem z Poznania i staram się aktywnie iść przez życie. Czasami biec, czasami jechać albo płynąć, ale zawsze przesuwać się w wyznaczonym wcześniej kierunku. Mój cel numer jeden, to ukończenie zawodów Ironman – Przepłynięcie 3,8 kilometra, przejechanie na rowerze 180 kilometrów i na koniec przebiegnięcie jeszcze 42 kilometrów. 

Jednak, nie chcę iść w tym kierunku, nie zauważając rzeczy które są po drodze. Chciałbym rozwijać się na wielu płaszczyznach sportu, doskonalić się, testować możliwości swojego ciała i dążyć do realizacji najbardziej wymagających wyzwań. Biegać po górach, startować w zawodach siłowych i przy tym mieć idealną rzeźbę ciała. Stać się atletą, multisportowcem, który nie tylko będzie miał żelazną kondycję, ale i ładnie wyglądającą sylwetkę. Sportowiec w moim wyobrażeniu jest, jak grecki heros, jak doskonała maszyna łącząca siłę, wydolność, precyzję i idealny wygląd. 

 


Cel jest tylko jeden. Żyć w pełni – bez ubierania tego w definicję. Być szczęśliwym stając na krańcach świata i głęboko zaciągać się chwilą. Podejmować wyzwania dla ciała, ducha i umysłu. Cieszyć się każdym momentem, zarówno sukcesem, jak i porażką. Bo życie z pasją, to te zawody, w których nie ma znaczenia czas, dystans, ani miejsce w którym będę. Wszystko co ma znaczenie, to przełamywanie własnych barier, spotkani ludzie i emocje, jakie w rozgrzanym sercu pozostaną na zawsze.


 

Pod koniec 2013 roku pojawił się pomysł ukończenia zawodów Ironman i data wyścigu zbliża się nieubłaganie – 24 wrzesień 2016 Ironman Mallorca. Chcę po przepłynięciu 3,8 kilometra, po przejechaniu 180 kilometrów i przebiegnięciu 42 kilometrów przekroczyć linię mety i usłyszeć te trzy wyjątkowe słowa – YOU ARE IRONMAN!!!. (Dlaczego? – przeczytaj) Zajmie mi to przynajmniej 12 godzin ciągłego wysiłku, a na mecie łzy bólu i wzruszenia będą płynąć potokiem. Jednak jestem SPORTOWCEM uzależnionym od adrenaliny, wysiłku i pracy nad sobą i jestem gotowy na podjęcie tego wyzwania. Startowałem już na dystansach 1/4 i 1/2, a teraz przyszedł w końcu czas na pełen dystans Ironman.

Wciąż pojawiają się dodatkowe plany – niektóre mniejsze, niektóre większe, ale wszystkie wymagają wiele poświęcenia, czasu i pracy. Najważniejsze z nich to połączenie dyscyplin siłowych i kondycyjno wytrzymałościowych. Dokładniejsze plany na bliższą przyszłość i te które do tej pory zrealizowałem możesz zobaczyć tutaj. plany i rezultaty

Powiem szczerze. Liczę na Was!! Na wsparcie, na motywację, na żar słów zagrzewających do treningów. Mam też nadzieję, że i ja dam wam motywację do stawiania przed sobą wyzwań i do ich realizacji. Warto. 

krynica zdrój medal
Po zakończeniu pierwszego górskiego biegu na 34 km. Krynica Zdrój PZU Festiwal Biegowy – Wrzesień 2015
półmaraton philipsa piła
Philips Półmaraton Piła – Wrzesień 2015

Piotr Krzymiński

 

plany i rezultaty piotr krzymiński
Poznań Challenge Triathlon 1/2 IM
10 wskazówek kontroli roweru szosowego
Triathlon Sieraków 1/4 IM – Maj 2015

pływanie na wodach otwartych

 

superior road team issue lekki jak piórko

 

triathlon Poznań
Poznań Triathlon 1/4 IM – Lipiec 2014 – wydawał się ciężki. Teraz, to tylko spacer 😉
Poznań Maraton
Poznań Maraton – Październik 2014 – 10 metrów i meta 🙂
Poznań Challenge Family
Bike Challenge wrzesień 2014 – Wyścig kolarski na dystansie 100 km

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *