0
Shares
Pinterest Google+

Na meczu piłki nożnej polskiej reprezentacji trybuny są biało-czerwone. Jesteśmy krajem, który ma najlepszych kibiców, czujemy się zobowiązani, aby każdy kolejny mecz był tego najlepszym świadectwem. Tradycja kibicowania jest bardzo długa, wciąż jednak na meczach słychać niesłabnące okrzyki motywujące zawodników. Wkrótce zasiądziesz na trybunach w polskim sektorze? Jak się przygotować, aby zjednoczyć się z piłkarzami oraz innymi kibicami?

Przegląd szafy

Czerwień i biel to kolory, które powinny dominować w Twoim football fashion, ale są takie elementy ubioru, które każdy znajdzie w swojej szafie i może z powodzeniem wykorzystać, idąc na mecz reprezentacji. Postaw na wygodę! Bardzo dobrze sprawdzą się klasyczne jeansy, do których świetnie pasują koszulki reprezentacji Polski. Jeżeli mecz odbywa się w ciepłe dni, późną wiosną lub latem, alternatywą dla nich będą krótkie spodenki lub szorty, również mogą być jeansowe, jak też wykonane z materiału.

A buty? Odpowiednie będą oczywiście te sportowe – trampki lub adidasy. Pamiętaj jednak, że stadion piłkarski to miejsce, w którym obowiązuje najnowsze trendy modowe. Kobiety powinny zrezygnować ze szpilek, natomiast panowie z eleganckich pantofli. Na trybunach, podobnie jak na boisku, obowiązuje sportswear. Jako dodatek na najpotrzebniejsze rzeczy osobiste wybierz nerkę, plecak lub saszetkę. Będą idealnym uzupełnieniem sportowego look’u.

Koszulki reprezentacji Polski – must have każdego kibica

Dla nich nie ma żadnej alternatywy, każdy kibic powinien ją mieć podczas meczu reprezentacji. W tym przypadku najlepiej jest być na bieżąco, aby koszulka miała wzór taki, jak koszulka piłkarzy. Aktualne koszulki reprezentacji Polski dostępne są Futbolsport.pl .Sponsorem reprezentacji Polski jest firma Nike. W tym sezonie proponuje koszulki zarówno w kolorze białym, jak również czarnym. Istnieje także możliwość ich personalizacji, nadrukowując na nią swoje imię i nazwisko lub pseudonim, bądź też imię i nazwisko jednego z piłkarzy.

Koszulki reprezentacji Polski obecne nie tylko na boisku, ale też na trybunach sprawiają, iż kibice identyfikują się z zawodnikami. Kibice są motorem napędowym dla swojej drużyny, w znaczącym stopniu przyczyniają się do jakości gry zespołu, w słabszych momentach motywują ją i dodają energii. Biało-czerwone trybuny to nie tylko ciekawy element wizualny, ale przede wszystkim większy duch walki dla reprezentacji.

Kilka biało-czerwonych dodatków

W meczowych stylizacjach pojawiają się nie tylko koszulki reprezentacji Polski, ale też oryginalne nakrycia głowy, jak peruki, kapelusze i czapki. Na twarzach malowane są biało-czerwone flagi, meczowy make-up dozwolony jest nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. W dłoni kibice trzymają flagi Polski i szaliki, które dumnie powiewają przez całe 90 minut trwania meczu. Okrzykom i śpiewom towarzyszą dźwięki trąbek, wszystko to tworzy niezwykłą atmosferę, którą doceniają nie tylko wierni kibice obecni na każdym meczu, ale też Ci, którzy są na meczu pierwszy raz.

Na meczach piłkarskich coraz częściej pojawiają się rodziny z dziećmi, dla wielu jest to rodzinna tradycja pielęgnowana od pokoleń. To piękna forma spędzania wolnego czasu, oznaka patriotyzmu, wiary w zwycięstwo drużyny. Kibicujmy więc polskiej reprezentacji, dajmy z siebie wszystko tak, jak ona robi to na boisku. Potrzebujesz jedynie chęci, dobrego towarzystwa, koszulki reprezentacji Polski i oczywiście biletu. Do boju kibice!

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Męski Ciężki Lajf #1

Next post

Klub fitness Poznań

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *