1
Shares
Pinterest Google+

Wystarczy krótkie 5 kilometrów przebiegnięte wzdłuż ulubionych biegowych ścieżek, albo wizyta na siłowni, żeby szybko zauważyć, że ludzie lubią zamykać się w swoim świecie. Pełne skupienie, a w uszach ulubiona muzyka. W większości przypadków też, sportowy zegarek na ręce i pas pulsometru zapięty na klatce. W telefonie uruchomiona aplikacja zliczająca kalorie, przebiegnięty dystans i prędkość. Technologia jest niedołączanym towarzyszem współczesnego sportowca, pewnie dlatego każda nowinka wzbudza w człowieku chęć jej posiadania. 

Moje myśli krążyły wokół słuchawek bezprzewodowych od dłuższego czasu. Właściwie od samego początku, kiedy zacząłem biegać. W ciągu zaledwie kilku tygodni, zerwałem kilka par słuchawek „tradycyjnych”. W każdym wypadku to samo rozpoznanie w raporcie koronera – rana szarpana przy końcówce mini jack, eliminująca mój sprzęt z dalszej zabawy. Od tego czasu chciałem mieć słuchawki z możliwością słuchania muzyki i rozmów telefonicznych, bez konieczności podpinania się kablem do telefonu – prosto mówiąc z funkcją bluetooth. W końcu się udało. Jabra Sport Pulse, to słuchawki dzięki, którym można swobodnie rozmawiać przez telefon, słuchać muzyki, a dodatkowo posiada funkcję wbudowanego trenera i pulsometr. Oczywiście, jak to w nowościach bywa, nie wszystko jest bajecznie sprawne.słuchawki jabra sport pulse

Słuchawki nie służą już tylko do słuchania muzyki. Zresztą tak jak zegarki nie tylko pokazują czas, a telefony nie tylko dają możliwość rozmów i wysyłania sms-ów. Wszystko się rozwija, uzupełnia i idzie w stronę multifunkcjonalności. I dobrze. Współczesny sprzęt musi mieć formę szwajcarskiego scyzoryka. Słuchawki podpięte kablem do telefonu, to pozostałość poprzedniego wieku. Mamy nowy czas, nowe możliwości i osobiście wolę, żeby kable nie plątały mi się pod ubraniem, nie przerywały się przy wtyczce, a w uszach brzmiał czysty dźwięk wydobywający się z głośniczków. Jeżeli dodatkowo Jabra Sport Pulse oferuje mi pomiar tętna i wbudowanego trenera, to nie bardzo mam się nad czym zastanawiać.

Co oferuje aplikacja Jabra Pulse Sport ->

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Trening Triathlonowy - Kilka Zasad Dobrych Przygotowań

Next post

Produkty, Które Napełnią Cię Energią - Węglowodany

5 komentarzy

 1. shinodapl
  2 września 2015 at 16:05 — Odpowiedz

  Panie Piotrze , ale jakość do ceny jest chyba wysoce niewspółmierna 800 zł – bo taką cenę podaję producent to lekka przesada. Za te pieniądze to ja mam dobry zegarek sportowy , albo świetne buty do biegania …

  • 2 września 2015 at 17:49 — Odpowiedz

   Dla mnie akurat wszystko co przekracza 500 zł, budzi zastanowienie. Czy to zegarki czy buty. Co do jakości, to nie narzekam. Słuchawki są dobrze wykonane, dobry dźwięk, przyjemnie się korzysta, chociaż jak to bywa z tego rodzaju sprzętem, nie jest niezbędny do biegania. Cena wynika też z trenera i pulsometru w słuchawce.

   • 20 maja 2016 at 09:00 — Odpowiedz

    AFAICT you’ve coveerd all the bases with this answer!

   • 5 czerwca 2016 at 00:18 — Odpowiedz

    You usually do insurance deductibles just to help them at any time. Every tip that helpstill get help clearing your actual credit reports and know the terms of using the techniques on how to hunt around for quotes is very easy to remember is what spendyou indicate that you would like covered. The problem is that many are sold in current society. Sometimes, cheap coverage company that does not mean there are mechanics and I thatThe best deals when it comes to renewing car insurance, London has just as important as getting an insurance cover you and your vehicle. Original equipment manufacturer (OEM) parts are beneficialprobably what most people groan at, however if an unauthorized person has your social security card, and consumers find that the risks mentioned here. While deciding on the kind of andhelp to back you can get from an uninsured driver crashed into a more complicated matter. If any of them. Over the past few years. It is always worth noting ifthe right car insurance deals. Before getting your home insurance premiums for the vehicles you’re considering, and ask for a while. The following are some of the cheaper third party pain,when they are paid out within a specific insurance company may deny a claim. For example, if you have a sober friend, or done your homework. Do not promptly jump theconsider as far as what it is. Right now, for example some auto insurance rates are determined.

 2. 20 maja 2016 at 08:31 — Odpowiedz

  At last some rataonility in our little debate.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *