0
Shares
Pinterest Google+

Do targów Fit Expo 2015 w Poznaniu został niespełna tydzień i warto wspomnieć, którzy ze znanych sportowców się na nich pojawią.

Poznańskie targi Fit Expo, to nie tylko nowoczesny sprzęt i odzież, ale to przede wszystkim doświadczenie wybitnych Polskich sportowców, mistrzów w swoich dyscyplinach, którzy na tego typu wydarzeniach doradzają i odpowiadają na pytania odwiedzających. Z całą pewnością wiedza, którą posiadają pozwoli rozjaśnić nam nurtujące tematy sportowego życia. Oczywiście czasami wystarczy zrobić sobie zdjęcie z jednym czy drugim i wrzucić na profil.

Michal Karmowski Fit Expo 2015

Michał Karmowski – 16 maj stoisko Technogym Polska

O takich ludziach można powiedzieć specjaliści, i od nich warto się uczyć jak odnosić sukces i doskonalić swoje umiejętności. W kulturystyce zdobył bardzo dużo. Mistrz Polski i zdobywca pucharu Polski. Także wicemistrz Europy i V zawodnik na świecie. Dietetyk, trener i zwolennik medycyny niekonwencjonalnej. Co ciekawe przez wiele lat był również kierownikiem Rugby Club Lechia Gdańsk. Warto się z nim spotkać i zaczerpnąć od niego nieco specjalistycznej wiedzy.

Marek Olejniczak Fit Expo 2015

Marek „Oley” Olejniczak – 16  i 17 maj stoisko Nabbia

Niewielu może się pochwalić uzyskaniem tytułu mistrza świata w kulturystyce. On tego dokonał. Jest także wielokrotnym medalistom mistrzostw Polski i Europy. Miał okazję również zaprezentować się podczas Europejskiej edycji zawodów Arnold Classic. 

 Bartosz Guran Fit Expo 2015

Bartosz Guran – 15, 16 i 17 maj na stoisku TOP GYM

Polski kulturysta, a także trener kulturystyki, dietetyk oraz instruktor sportów walki. Ukończył Uniwersytet Wrocławski i Akademię Wychowania Fizycznego. Trzykrotny medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce. Specjalizuje się w systemach treningowych w sportach siłowych i sylwetkowych , oraz suplementacji sportowców i osób ćwiczących rekreacyjnie.

Paweł Nastula Fit Expo 2015

Paweł Nastula – 15, 16 i 17 maj stoisko TOP GYM

Nie wiem czy są jacyś kibice sportowi, którzy nie rozpoznają tego gościa. Prawdziwy fighter, człowiek z charakterem i sercem do walki. Może trochę za wcześnie się urodził, żeby udało mu się skutecznie zawojować w MMA, jednak jego sukcesy w Judo wystarczają by uznać go za prawdziwego mistrza maty. W Atlancie zaskoczył wszystkich dostarczając nie małego poruszenia wszystkim kibicom, później również nie próżnował. Pamiętam, kiedy jako obserwator formuły MMA, Pride w Japoni, dowiedziałem się, że pierwszy Polak wystąpi w tej organizacji. Byłem tak zafascynowany tym faktem, jakbym to ja miał za chwilę stanąć w ringu. Obserwując jego wywiady, sposób walki i zachowanie, zawsze miałem wrażenie, że jest to WOJOWNIK – honor przede wszystkim. Takich już nie produkują.

Borys Mańkowski Fit Expo 2015

Borys Mańkowski – 15 i 16 maj stoisko Mega Form

Nowa generacja zawodników scen walki. Mistrz wagi półśredniej w federacji KSW. Doskonale reprezentujący Ankos zapasy jak i cały Poznań. Zawodnik MMA, który wielokrotnie pokazywał swoją olbrzymia siłę i udowadniał skuteczność zapasów. Myślę, że jeszcze wiele wyzwań i sukcesów przed nim.

Co można powiedzieć więcej? Doskonali sportowcy, wyjątkowi specjaliści w swoich dziedzinach i niepowtarzalna okazja do poznania ich osobiście. Warto zorganizować sobie jeden dzień nadchodzącego weekendu tak, żeby odwiedzić targi Fit Expo i móc porozmawiać z mistrzami.

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Trasa rowerowa - szlakiem kościołów drewnianych wokół Puszczy Zielonki #1

Next post

Na ten bieg czekałem najbardziej - 4 Bieg Szpot Swarzędz

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *