0
Shares
Pinterest Google+

Zbliża się impreza godna sportowych maniaków, fitnessowych szaleńców i wszystkich kochających aktywny, zdrowy tryb życia. Targi Fit Expo 2015 już niedługo, bo 15-17 maja zagoszczą po raz 10 na poznańskich targach MTP. To nie tylko duża dawka informacji na temat prowadzenia biznesu fitness, ale i wystawa wielu nowych produktów w branży sportowej, a do tego solidna dawka zmęczenia na maratonie EU4YA.

Coraz więcej ludzi w otaczającym nas szalonym świecie szuka ujścia negatywnej energii w sporcie, drobnych aktywnościach i poszukiwaniu swojej zdrowej drogi życia. Obserwując to, co się dzieje teraz w około, można zauważyć, że styl życia zastygłych przed komputerami korpoludków się zmienia i ukierunkowuje na świadome dążenie do uzdrowienia ciała i umysłu. Dzięki coraz większemu zainteresowaniu, rynek sportowy znacznie szybciej się rozwija, zwiększa się konkurencja, rośnie poziom technologiczny produkowanych sprzętów, a wszystko to, z korzyścią dla nas konsumentów. Dlatego takie wydarzenia jak FIT EXPO 2015 przyciągają mnie jeszcze bardziej, a ciekawość co nowego pojawi się niedługo na rynku niemal elektryzuje. 

Fit Expo 2015

Co na targach Fit Expo 2015

Tym razem targi oferują jeszcze więcej niż zwykle, wprowadzając kilka ciekawych wydarzeń do swojego programu. Jasne, że świetnie jest krążyć między nowymi zabaweczkami, fantastycznym sprzętem, który niedawno opuścił stanowiska projektantów, grafików i taśmy produkcyjne. Lśniące nie tylko nową farbą, ale i współczesnym disignem akcesoria i maszyny aż kuszą grzesznie takich maniaków jak ja. Muszę podotykać, potestować, sprawdzić wszystko jak działa, jak leży w dłoniach i jak pracują mięśnie na nowych wymyślnych maszynach. Prawdę mówiąc nie mogę się tego doczekać, czując się trochę jak dziecko czekające na Świętego Mikołaja. Przez to, że jestem Multi sportowy zapewne za szybko nie dam rady opuścić działu ze sprzętem i wyposażeniem. Później jeszcze sprawdzę, co się dzieje w świecie odżywek szukając czegoś, co pozwoli jeszcze lepiej rozwijać ciało każdego dnia. Mam nadzieję, że w tym wszystkim zdążę jeszcze wskoczyć na dział z odzieżą i poszukać jakiś ciekawych obcisłych opcji na treningi, oczywiście w fajnych wzorach i kolorach. 

No dobrze, ale co oprócz tego, co na targach zwykle występuje? Olbrzymia dawka wiedzy, której będzie można zaznać na Konferencjach Fit Expo 2015, czyli; Trendy i innowacje, Dietetyka – medycyna – biochemia – sport, Przestrzeń fitness w Hotelu. Z tego co widze ogrom informacji. Świetne jest to, że będzie można zażyć nieco wiedzy dotyczącej prowadzenia fit biznesu, psychologii, psychofizjologii, marketingu i sprzedaży. Człowiek, który się nie uczy niestety zostaje za konkurencją, dlatego warto wsłuchać się w propozycje fachowców. Trochę więcej szczegółów związanych ze szkoleniami przedstawię jeszcze w następnym wpisie dotyczącym targów fitness.

Fit Expo 2015

I niemal na koniec, coś dzięki czemu poznańskie targi Fit Expo 2015 zaznają jeszcze większej ilości niesamowicie pozytywnej energii. Maraton EU4YA i tego, to już opuścić nie można. Konwencja Fitness, prowadzona przez grupę znakomitych prezenterów z Polski i zagranicy, którzy rozgrzeją i napełnią endorfinami wszystkich uczestników w trakcie zajęć stretchingu, jogi, step, dance czy TRX. Wszystko to na 7 halach Fit Expo. Można też będzie sprawdzić się na zajęciach z trampolinami, a oprócz tego przewidziano również zajęcia dla osób na wózkach inwalidzkich.

W ostatnim dniu odbędzie się pierwszy oficjalny Zlot Fit Blogerów i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z możliwości poznania innych fascynatów wszelkiej aktywności i zdrowego trybu życia. Do zobaczenia.

Takie mamy czasy, taki mamy life, że większość doznań z nowościami zaznajemy przez internet. Łakniemy kolorów, kształtów i opisów nowych lepszych akcesoriów, ubrań czy odżywek. I świetnie, że taką mamy możliwość, ale jak bardzo ogranicza to nasze zmysły. Dlatego właśnie takie imprezy, targi, prezentacje przyciągają moją uwagę w szczególny sposób. Mogę doootknąć, potulić, niemal „posmakować” wszystkich tych technologicznych, internetowych nowości. Sprawdzić co warto wykorzystać w treningach, a co jest sztuką dla sztuki bez sensownego zastosowania w naturze. Myślę, że wszyscy mamy podobnie, w końcu najlepiej „ogląda się” przedmioty trzymane w dłoniach. Jeśli do tego dochodzą bonusy, jak szkolenia, poszerzanie zakresu wiedzy i ogromna dawka zmęczenia na EU4YA, to nie ma się nad czym zastanawiać.

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Roladki ze schabu faszerowane pesto i clafoutis z sosem pomidorowo-oliwkowym

Next post

Ranking biegacza - porównaj się z innymi

2 komentarze

 1. GymAddicted
  26 marca 2015 at 22:07 — Odpowiedz

  Osobiście bliższe są mi MP w KiF w Kielcach, za 2 tygodnie, nie mniej jednak możliwe ze na expo również zawitam. Kawał drogi do Poznania, z pewnością będzie warto wbić chodź by na jeden dzień 😉

 2. Malgorzata Wrzesińska
  28 marca 2015 at 09:43 — Odpowiedz

  Oooo !!!! Ciekawe wydarzenie – na takich targach można zobaczyć wiele nowinek i uzyskać odpowiedzi na pytania bezpośrednio od przedstawicieli i wziąć do ręki produkty nieraz dostępne drogą internetową i porównać je od razu.

  Takie targi to niezwykłe doświadczenie – w zeszłym roku byłam na Expo na Festiwalu Biegowym i warto było 🙂

  Pozdrawiam serdecznie 🙂
  Malgorzata Wrzesińska ostatnio opublikował…XXII Biegi ŻNIŃSKIE – 12 kwietnia 2015 – z serca Pałuk polecam 🙂My Profile

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *