0
Shares
Pinterest Google+

Właściwie na każdej stronie sportowej, którą czytam znajdzie się tekst, w którym sportowcy wszelkiego pochodzenia przedstawiani są jako bogowie łoża. I wcale nie chodzi o sen. W większości te teksty piszą inni sportowcy, którzy zauważają, że według nauki muszą być idealnymi kochankami, ale według mnie zapominają o jednej istotnej kwestii.

Delikatnie ujął ją w pasie. Usta musnęły ucho. Opuszkami palców powędrował w górę jej ciała i mocno chwycił ją za włosy. Odchylił jej głowę do tyłu, patrząc jak w oczach pojawia się jasna iskierka ciekawości. Zajęci sobą nie zauważyli, jak noc już zaczęła zaglądać przez okno. Światło z dopalającej się świeczki odbijało się w dwóch kieliszkach z niedopitym różowym winem, a z odległego narożnika pokoju, skrytego w półmroku, wydobywała się cicha i spokojna muzyka. Cienie tańczyły wraz z nimi w takt tej melodii, falując przy każdym delikatnym ruchu powietrza. Spojrzał jej w oczy i przytulając ją do ramienia wyszeptał lekko drżącym głosem – „Muszę iść na trening”.

Nauka Nie Musi Mieć Racji

Amerykańscy, rosyjscy, a pewnie i nawet mandżurscy mędrcy publikują różnego rodzaju medyczne badania, z których wynika jasno; sportowiec jest dobrym kochankiem, a nawet idealnym. W ślad za tym nasi rodzimi dziennikarze, głównie sportowcy, dumnie pierś wypinając piszą pieśni wychwalające ich łóżkowe zdolności. Patrząc na to czysto teoretycznie, muszą mieć rację. Z mojego punktu widzenia, choć tylko amatorem jestem, to i dla mnie jest to świetna reklama. W końcu silne, wysportowane ciało, z muskulaturą lśniąca od kropel potu, schładzające się w świetle zachodzącego słońca wygląda, jak okaz zdrowia i wróżba dobrego seksu w najczystszej postaci. Do tego kondycja wypracowana godzinami spędzonymi na bieżni, rowerze, czy alejkach parkowych, pokonywanych biegiem. Dobre samopoczucie i lekkość umysłu, która nastraja do nocnych zabaw, a lepsza wydolność serca ten czas harmonii tylko wydłuża. Nie można oczywiście zapomnieć o technice i pracy bioder, którą stawia się praktycznie na pierwszym miejscu. Podsumowując te wpisy, sportowiec jest doskonałym kochankiem, który czerpie i daje przyjemność z miłosnych uniesień. I tu pojawia się właśnie moje ale – czy mimo wszystko sport nie jest dla nich lepszy niż seks?

Sportowcy o swojej przyjemności

Wielu ze znanych sportowców oznajmiło, że sport jest dla nich większym przeżyciem seksualnym niż bycie z partnerką. Lewis Hamilton, stwierdził, że zdobycie pierwszego w karierze pole position było dla niego większym doznaniem, niż jakiekolwiek zabawy łóżkowe. Paul Ince z kolei powiedział; „Kocham walkę ramię w ramię na zielonej murawie. Po prostu kocham. To lepsze niż seks! Wolę męczyć się na boisku niż w sypialni” – Co, kto lubi. Takich wypowiedzi jest więcej i wynika z tego jasno, że w życiu sportowca jest bardzo mało czasu na seks, a treningi, zawody i nowy sprzęt dostarcza im wiele więcej przyjemności. Może, to kwestia braku treningów w tej drugiej dyscyplinie?

Satysfakcję poznać na nowo

Sportowiec chce być najlepszy, a im lepszy się staje tym więcej ma z tego przyjemności. Do tego potrzebuje treningów, odpowiedniej diety, sprzętu i suplementacji. Dlaczego z seksem miałoby być inaczej? Tutaj też potrzebne są zmiany, nastawienie pozbywające się pewnych barier i oczywiście dążenie do tego, żeby być lepszym. Tyle, że medali nie dają. Jeśli chcesz mieć więcej siły na treningach bierzesz kreatynę, jeśli chcesz odczuwać więcej przyjemności i być lepszym w łóżku bierzesz suplement diety Liderin Sex Expert.. Człowiek potrzebuje wciąż nowych bodźców, które dostarczają nam odpowiedniego poziomu satysfakcji. Myślę, że sportowiec w swoich samotnych treningach zapomina o bliskości i musi na nowo nauczyć się czerpać z niej przyjemność. Jeśli dzięki Liderinowi, zawierającemu m.in. żeń-szeń może czuć intensywniej, doświadczać bardziej i sprawiać tym samym przyjemność drugiej osobie, dlaczego się od tego powstrzymywać? Schemat zależności tego, jak jest się dobrym od tego jak dużą z tego przyjemność się odczuwa, dla sportowców jest doskonale znany. Im lepszy się staję, tym większą satysfakcję odczuwam i tym więcej chcę trenować.

Ta ostatnia myśl

Chociaż sportowiec, dzięki doskonałej formie mógłby być idealnym kochankiem, tak jak sugerują różne badania i portale, to jednak w większości przypadków zawodowi sportowcy i zapaleni amatorzy nimi nie będą. Dotyczy to zarówno facetów jak i kobiet. Przyjemność jaką uzyskują, dzięki endorfinom sportowym nie pozwala oderwać się od tego co robią. Żeby się przekonać do zmiany nastawienia potrzebują zachęty i dodatkowych bodźców, takich jak na przykład Liderin Sex Expert. Przy tym warto zwrócić uwagę, że każdy sportowiec od pewnego momentu swojej przemiany staje się narcyzem, którego własne ciało pociąga znacznie bardziej niż drugiej osoby. No chyba, że jest równie pięknie wytrenowane. Do tego dochodzi również stres związany z zawodami, brak czasu i ciężkie treningi. Większość z nich powinna nauczyć się od nowa czerpać z seksu przyjemność, doskonalić się i próbować nowych rozwiązań. Wówczas można te endorfiny dzielić z kimś innym i jest szansa by sportowiec faktycznie był dobrym kochankiem. Polecam wszystkim „łóżkowym sportowcom” zajrzenie na www.liderin.pl i „Klub Gruchacza”, gdzie można zobaczyć filmiki instruktażowo –treningowe 😉

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Półmaraton Philipsa w Pile

Next post

Nowy Plan Treningowy, Nowa Dieta i Dodatkowe Cele

16 komentarzy

 1. 11 września 2015 at 21:19 — Odpowiedz

  Ciekawe spojrzenie i to całkiem słuszne :).

  • 14 września 2015 at 07:22 — Odpowiedz

   Z pewnością słuszne, chociaż nie każdy będzie potrafił się przyznać, że treningi zabierają mu już tyle czasu i sił, że na coś innego zwyczajnie go już brakuje

  • 15 września 2015 at 17:34 — Odpowiedz

   Z pewnością słuszne, chociaż nie każdy będzie potrafił się przyznać, że treningi zabierają mu już tyle czasu i sił, że na coś innego zwyczajnie go już brakuje

 2. Kasia
  13 września 2015 at 13:38 — Odpowiedz

  Nie da się ukryć ze duża ilość treningów zmniejsza libido i każdy kto trenuje dobrze o tym wie. Nie ma co się oburzać, lepiej zacząć działać 😉

  • 14 września 2015 at 07:24 — Odpowiedz

   albo nic nie robić i dalej się oszukiwać, że na wszystko jest czas i ochota

  • 15 września 2015 at 17:34 — Odpowiedz

   albo nic nie robić i dalej się oszukiwać, że na wszystko jest czas i ochota

 3. Joanna
  15 września 2015 at 10:16 — Odpowiedz

  Bycie sportowcem nie przesądza o byciu dobrym kochankiem – to nie zaprzeczalny fakt.
  Ale najważniejsz
  e to nie popadać w skrajności i starać się utrzymać równowagę poprzez doskonalenie się, rozwijanie, probowanie nowych rzeczy i przelamywanie granic zarówno w sporcie jak i w łóżku 😉

  • 15 września 2015 at 16:02 — Odpowiedz

   Brzmi dobrze. Wszędzie są jakieś granice i na pewno warto je przesuwać coraz dalej

  • 15 września 2015 at 17:32 — Odpowiedz

   Brzmi dobrze. Wszędzie są jakieś granice i na pewno warto je przesuwać coraz dalej

 4. Mat
  15 września 2015 at 10:31 — Odpowiedz

  A co z sexem dla zwycięzcy, zdobywcy etc? Po biegu, wygranych zawodach, ukończonym ciężkim treningu? Czy jest coś lepszego?

  • 15 września 2015 at 16:01 — Odpowiedz

   Jak ma się siłę po ciężkim biegu… to chyba nie był aż tak ciężki 🙂

  • 15 września 2015 at 17:32 — Odpowiedz

   Jak ma się siłę po ciężkim biegu… to chyba nie był aż tak ciężki 🙂

 5. 15 września 2015 at 17:33 — Odpowiedz

  Jak każdy 😉

 6. 24 kwietnia 2016 at 18:17 — Odpowiedz

  Po dobrym treningu również jest ochota na sex. A jak wiadomo sportowcy mają lepszą kondycję więc siłą rzeczy są lepszymi kochankami.

 7. 19 sierpnia 2016 at 23:40 — Odpowiedz

  The genius store caldel, they’re running out of you.

 8. 28 lutego 2017 at 18:06 — Odpowiedz

  uurfkol diyor ki:JB candir JB siz iphone ipod gibi biseydir. 4s kullanicisi olarak ios 6 ya gecme hatasinda bende bulundum dolayisiyla JB yi beklemek zorundayiz.cikmadi ki turklerden bi hacker yapamadi ilk once turkiye ye .

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *