0
Shares
Pinterest Google+

Czwarta Dyscyplina Triathlonu

226 kilometrów – 3,8 km w wodzie, 180 km na rowerze i ponad 42 km biegu. Najdłuższy dystans triathlonu to wyzwanie podejmowane przez nieprzeciętnych sportowców. Istnieje wyjątkowy sposób na wzmocnienie ich sił i motywacji. Czwarta Dyscyplina Triathlonu może stać się odpowiedzią na każdą chwilę słabości zawodnika na trasie oraz „kropką nad i” w ich heroicznej sportowej walce.

Podczas sierpniowych zawodów PolskaMan w Wolsztynie oprócz pływania, jeżdżenia na rowerze i biegania, czyli konkurencji typowych dla triathlonu, zawodnicy będą mogli wystartować w dodatkowej dyscyplinie. Nie wymaga ona silnych mięśni, wielomiesięcznych treningów ani odpowiedniej diety. Czwartą dyscypliną jest bowiem pomaganie.

Akcją charytatywną Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei „Czwarta Dyscyplina Triathlonu” pomagamy podwójnie – wzmacniamy motywację Zawodników do osiągnięcia swojego celu sportowego oraz wspieramy osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Staramy się zaprosić do współpracy Darczyńców, którzy zgodzą się nagrodzić każdy kilometr trasy przebyty przez zawodnika 1 złotówką przekazaną Stowarzyszeniu Uśmiech Nadziei. Kwota zebrana dzięki przygotowaniu i wytrwałości zawodników, zostanie przeznaczona na sfinansowanie rehabilitacyjnych zajęć sportowych dla osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi – mówi Maria Kopaszewska, koordynatorka Akcji.

Wytrwałość to wspólny mianownik dla wszystkich uczestników akcji: zawodników konsekwentnie rozwijających sportową formę, Darczyńców, którzy z determinacją realizują biznesowe cele swoich firm oraz Podopiecznych Stowarzyszenia Uśmiech Nadziei, którzy na co dzień z uporem pokonują ograniczenia swojej niepełnosprawności. Włączenie się w Akcję było dla nas naturalne – możemy pomóc osobom w potrzebie, a dodatkowo połączyć to z triathlonem – pasją, której oddajemy się z wielkim zaangażowaniem – podsumowują Mona i Peter Nonn, organizatorzy zawodów PolskaMan w Wolsztynie.

Organizatorzy akcji zapraszają przedsiębiorców chcących współtworzyć Czwartą Dyscyplinę Triathlonu – unikalną konkurencję, której zwycięstwo mierzy się dobrocią serca i uśmiechem osób otrzymujących wsparcie (kontakt@usmiechnadziei.org).

| Maria Kopaszewska

Koordynatorka Akcji „Czwarta Dyscyplina Triathlonu”

Pośrednik Dobra w Stowarzyszeniu Uśmiech Nadziei

maria.kopaszewska@usmiechnadziei.org

tel. 698 78 24 87

| Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Uśmiech Nadziei”

62-213 Łopienno 119 | Organizacja Pożytku Publicznego Nr KRS 0000300244

Raiffeisen Polbank S.A. 58 1750 1019 0000 0000 0433 9843

www.facebook.com/usmiechnadziei

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Małe Oszczędności Czasu Dla Dobrego Wyniku Na Triathlonie.

Next post

Ironman Na Raty, Tydzień Lenistwa I Bieg Widmo

1 Comment

  1. 19 sierpnia 2016 at 22:29 — Odpowiedz

    Very valid, pithy, sutccnci, and on point. WD.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *