32
Shares
Pinterest Google+

Były już wpisy dotyczące treningu ramion i klatki, a teraz przedstawiam ćwiczenia na barki w domu bez sprzętu. 10 ćwiczeń, które można wykonać bez używania sztang, hantli i ciężarków. Tylko własne ciało i ewentualnie akcesoria, które można znaleźć w domu.

 Tak jak w przypadku wszystkich ćwiczeń, które wykonuje się przy użyciu ciężaru własnego ciała, tak i tym razem podczas ćwiczeń należy mocno napinać mięśnie. Zarówno ruchy pozytywne jak i negatywne powinny być wykonywane powoli i z możliwie silnym napięciem mięśni. 

10 ćwiczeń na barki w domu bez sprzętu

Wyciskanie stojąc na rękach

trening na barki w domu bez sprzetuJedno z najlepszych ćwiczeń na barki w domu. Można je wykonywać na wyprostowanych nogach, ale przy tym ryzykuje się wybrudzenie ściany. Można też jedną z nóg ugiąć i oprzeć o ścianę i na niej „pracować”, drugą wyprostować.

http://go.pl.bbelements.com/please/code?j-23641.1.24.1.0.0._blank
Previous post

Konkurs Fit Expo Poznań 2015

Next post

Wyniki konkursu Fit Expo 2015

4 komentarze

  1. Fitnesowiec
    6 kwietnia 2015 at 22:39 — Odpowiedz

    Wyciskanie na rękach stojąc to super ćwiczenie na barki. Ale nie oszukujmy się, że wymaga też sporych umiejętności gimnastycznych. Na pewno nie dla początkujących.
    Fitnesowiec ostatnio opublikował…Efekt Jojo – Czy Warto Unikać Efektu Jojo Za Wszelką Cenę? Szokująca teoriaMy Profile

  2. […] Sprawdź również trening na barki w domu […]

  3. […] by w ładny sposób kreować zdrowe i wytrenowane ciało bez przeciążania naszych stawów. Takie domowe ćwiczenia nie wymagają też specjalnych przygotowań i dojazdów do fitness klubu. Wystarczy rano sturlać […]

  4. […] Zobacz jeszcze – ćwiczenia na barki w domu bez sprzętu […]

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *